chemia profesjonalna

O nas

Siła tkwi w jakości. Ósemka jako producent chemii profesjonalnej od początku stawiała na wysoką wydajność i skuteczność produktu. Zaczynając produkcję mieliśmy do dyspozycji motywację, wiedzę i energię do działania. Wiele firm nie dowierzało w budowę nowej marki o takim profilu i popycie na tego typu produkty. My jednak nieustannie działaliśmy i pomimo trudności rynkowych wierzyliśmy w sukces polskiego produktu rozwijając go przez dłuższy czas. Kluczowym momentem okazała się współpraca z siecią handlową Grene. Dostrzegli w produktach Ósemki rzetelność i możliwości naszych środków. Mając Grene jako partnera w sprzedaży i dystrybucji, jesteśmy pewni, że dobre produkty znajdują się we właściwym miejscu.

Dlaczego Ósemka?

Nasze środki są produktami wysoko skoncentrowanymi co pozwala na większą wydajność niż pozostałe produkty dostępne na rynku. Każdy produkt wypuszczony z produkcji posiada niezbędne atesty i badania laboratoryjne, dając gwarancję skuteczności i bezpieczeństwa. Zadbaliśmy o opakowania, które są wygodne, solidne, spełniają europejskie wymogi. Każdy produkt jest dokładnie opisany pod kątem stosowania, użyteczności, przechowywania i bezpieczeństwa. Na etykietach znajdziesz szczegółowy opis do czego posłuży Tobie dany produkt.

Co o nas wiesz ?

Jakość i wydajność

Ósemka od początku stawia na jakość produktów i wydajność by nasi klienci otrzymywali produkt z najwyższej półki.

Specjalistyczne produkty

Produkty dostępne w ofercie Ósemka są wyspecjalizowane i przygotowane pod konkretne zastosowanie, dzięki temu klient kupuje produkt o najwyższej skuteczności.

Ósemka w Polsce

Zasięg logistyczny obejmuje już całą Polskę. Dokładamy wszelkich starań by nasze produkty były na czas u każdego odbiorcy. Nieustannie rozwijamy zasięg dotarcia produktów również poza Polskę.

Pracujemy dla najlepszych

logo kramp logo pesa bnw
plen

UK betting sites, view information for Sign Up Bonuses at bookmakers